Szczegóły projektu Olszynki Park

Rzeszów w ostatnim czasie stał się bardzo interesujący dla inwestorów i deweloperów. To niegdyś prowincjonalne i ciche miasto zaczyna przeżywać renesans, a powstające tu inwestycje należą do najnowocześniejszych w Polsce.

Szanse związane z rozwojem miasta postanowił wykorzystać lokalny inwestor, grupa Inmax. W rejonie Mostu Zamkowego i parku miejskiego Olszynki planuje zbudować duży obiekt hotelowo-biurowy Olszynki Park. Rzeszów niebawem może stać się miejscem wielu spotkań biznesowych – elegancka inwestycja tego typu, położona w atrakcyjnej części miasta, z pewnością przyciągnęłaby uwagę odwiedzających miasto w interesach (i nie tylko).

Projekt zakłada stworzenie tu wielokondygnacyjnego obiektu, podzielonego na trzy części: część hotelową, biurową i handlowo usługową. Parter przeznaczony ma być pod recepcje i informacje turystyczne, sklepy odzieżowe i obuwnicze, księgarnie, bary, restauracje, kawiarnie i sale konferencyjne, usługi fryzjerskie i ubezpieczeniowe, turystyczne, bankowe, kserograficzne, itp. Na drugiej kondygnacji znaleźć miałyby się restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne oraz taras widokowy. Kolejne kondygnacje to już apartamenty dla gości, zwieńczone na najwyższym piętrze restauracją widokową z widokiem na panoramę Rzeszowa. Na piętrach hotelowych mieściłyby się też sale odnowy biologicznej, basen, sauna, sale gimnastyczne i siłownie.

Szczegóły dotyczące terminów realizacji obiektu nie zostały na razie podane.